Aurum » O nas » Aurum

AURUM

"Od samego początku"

E. SEMMELHAACK, DYREKTOR GENERALNY

Edmond-Semmelhaack

Byłem obecny na pierwszym spotkaniu, na którym powstała koncepcja marki quadral. Quadral płynie w moich żyłach i jestem integralną częścią jego historii i jego sukcesów. Dlatego też poczuwam się do obowiązku podtrzymywania i ochrony wartości, które tworzą markę quadral, czuwając jednocześnie nad fundamentalnymi innowacjami. Jestem bardzo dumny z tego, że już od 30 lat linia AURUM ustanawia standardy w przemyśle kolumn głośnikowych, co oznacza w praktyce, że konsekwentnie przez cały ten okres oferowaliśmy produkty najwyższej klasy. Z cała mocą wspieram mój zespół w rozwoju przyszłości marki quadral - optymalnej jakości dźwięku i rzemiosła najwyższej klasy. Żadnych „jeśli” bądź „ale”! Quadral zawsze będzie oferował produkty najwyższej jakości, które naznaczone są innowacyjnym aspektem technicznym, fascynującymi materiałami i ponadczasową elegancją.

Z wyrazami szacunku
Edmond Semmelhaack

AURUM - SYMFONIA JAKOŚCI I DOSKONAŁOŚCI

Klucz do świata AURUM

Titan-Ribbon

Tworzymy kolumny głośnikowe, które oferują najwyższy poziom dźwiękowych doznań przepełnionych emocjonalną głębią. Ta płynąca w naszych żyłach koncepcja jest w stanie bez trudu na długo porwać słuchacza, stymulując najgłębsze przeżycia muzyczne. Dzięki narzędziom nowoczesnych symulacji komputerowych i rewolucyjnej technologii pomiarów, konstruowanie kolumn głośnikowych jest bardziej precyzyjne niż kiedykolwiek wcześniej i umożliwia nam dokładniejsze zoptymalizowanie geometrii pola magnetycznego, polepszenie promieniowania głośnika wysokotonowego oraz usprawnienie przemieszczania się membrany. Wynik: kolumny głośnikowe posunięte są jeszcze bliżej ich fizycznych maksimów. Lecz to przecież wciąż ludzkie ucho odbiera odtwarzany dźwięk. Dlatego też dźwiękowe próby porównawcze dużej precyzji są najważniejszym kryterium oceny tworzonych głośników linii AURUM.

Jakość AURUM

Speaker

Kolumny głośnikowe AURUM są produkowane ręcznie w Niemczech i poddawane są wielu kontrolom jakości na różnych stopniach ich produkcji. Nasza nieustająca kontrola jakości na każdym etapie skupia się na każdym aspekcie - od monitorowania wszystkich parametrów akustycznych, aż po zapewnienie perfekcyjnych konstrukcji i wykończenia obudowy. Cały proces, począwszy od prac koncepcyjnych, przez technologie aż do produkcji, został poddany drobiazgowej kontroli i gruntownym testom, ponieważ high-endowe kolumny głośnikowe mogą być tak dobre jak suma ich części najwyższej jakości połączonych w jedność. Ta drobiazgowa dokładność zapewni Ci długotrwałą radość z używania produktów AURUM.

powrót początek strony